ביצוע עבודות גבס אומנותיות

עבודות גבס אומנותיות מבית סילינג דיזיין

יצירתיות היא המוטו המוביל של עבודות גבס אומנותיות. היתרון של חומר כמו גבס הוא ביכולת המיוחדת של מרקם החומר להתגבש בדרך בה ניתן להשיג אלמנטים ייחודיים ופתרונות ייעודיים לכל חלל.
בשנים האחרונות אנחנו עדים לפיסול באמצעות גבס בסביבות מגורים ובחללים ציבוריים – בין אם יצירת נישות ייעודיות למסכי טלוויזיה ולמערכות קולנוע ביתי, כפלטפורמה להטמעת גופי תאורה שקועים, הנמכה דקורטיבית של תקרות בבתים או במשרדים, ספריות גבס ואף ארונות בגדים ושולחנות מרשימים. בשילוב עם חומרים וחיפויים אחרים ,כמו תקרות מתוחות , יוצר מראה יחודי ויקרתי.

גבס בידיים מקצועיות שלנו הוא חומר קל לעבודה ומעבר לעלותו האטרקטיבית ולזמינותו הגבוהה, הוא מאופיין בעמידות מתמשכת ועם הפתרונות הקיימים כיום בשוק, ניתן ליצור באמצעות גבסהאלסטי מחיצות מרהיבות ועד קונסטרוקציות, אביזרי עיצוב וחיפויים מיוחדים והכל מגבס.
לפניכם סקירה קצרה של עבודות גבס אומנותיות והאפשרויות העיצוביות שהן טומנות בחובן.

נישות מגבס – פתרון עיצובי מוביל
בין עבודות גבס אומנותיות ניתן למצוא יצירת נישות מגבס המצטיינות במראה אסתטי נקי ומציעות פתרון פונקציונאלי יעיל מאוד. נישות מגבס מהוות פתרון למידוף, להצבת גופי תאורה מעוצבים, ספרים, משחקים ועוד. נישות גבס תורמות לעיצוב של כל חלל – נישות גבס כפינת מולטימדיה, סביב הטלוויזיה התלויה על הקיר או נישות בהן חבויים גופי תאורה מאירים, נישות גבס כתחליף לספרייה, כוורות מגבס ועוד. הנישות מגבס הן אלמנט עיצובי ייחודי, כשאפשר לצבוע אותן בכל צבע שתרצו, להוסיף למדפי הנישות זכוכיות, גופי תאורה שקועים והכל בעבודה אומנותית מהירה יחסית בעלת מראה קלאסי ומעודן מבלי להתפשר על הסטנדרטים הגבוהים של נגיעות אומנותיות שעושות את ההבדל.

שולחנות מגבס
במסגרת עבודות גבס אומנותיות, ניתן לראות גם שולחנות גבס מאסיביים או עדינים לכל מטרה – שולחנות גבס לסלון, שולחנות בר מגבס, שולחנות כתיבה מגבס ואפילו שולחנות ל"אי" במטבח מגבס, מזנון מגבס ועוד. אפשר לצפות את הגבס בחומרים שונים המעניקים לו מראה מחוספס או מבריק לפי דרישת הלקוח והיתרון הוא כאמור מהירות ההכנה, הייחוד העיצובי והעמידות המתמשכת. אם ברצונכם ליהנות מפריט עיצובי קצת אחר – שולחנות גבס הם מה שחיפשתם.

ארונות בגדים וחדרי ארונות מגבס
הגבס נכנס לארון ומתאים מאוד ליצירת מדפים וקונסטרוקציות היקפיות ביצירת ובבניית ארונות בגדים ובעיקר בחדרי ארונות גדולים בהם נדרשות מחיצות, מידוף מאסיבי וחלוקה בולטת. באמצעות הגבס ניתן ליצור מדפים בקווים ישרים וחלקים או פינות מעוגלות, להטמיע גופי תאורה שיצרו משחקי תאורה מיוחדים בתוך חדר הארונות ויסייעו כך במציאת הבגדים ובהשגת אווירה יוצאת דופן.

קירות גבס אומנותיים
אם בעבר נהוג היה להשתמש בקירות גבס ליצירת חלוקה משתנה של חללים, הפרדה בין מרחבים, קירות גבס מונמכים או מוגבהים, כיום הדגש הוא במסגרת עבודות גבס אומנותיות על קירות גבס ייחודיים עם נישות בקיר או גופי תאורה, עיטורים מיוחדים על גבי הקירות ואף הענקת מעטפת דקורטיבית לקירות הגבס.
הקמה של קיר גבס אומנותי הוא עניין של תכנון הקונספט מול הלקוח, ניתן ליצור קיר אקוסטי באמצעות הוספת רכיבים מסנני רעשים וניתן לצבוע את קירות הגבס בכל צבע מסקלת הגוונים ולהוסיף לו כל חיפוי שיקנה לו אופי מרשים.

תקרות גבס אומנותיות
תקרות הגבס האומנותיות פופולריות ומהוות אלמנט עיצובי מיוחד בכל סביבת מגורים או מרחב ציבורי, כשניתן להנמיך את התקרה המקורית של החלל באמצעות תקרות גבס ייעודיות לצורך העברת מערכות מיזוג אוויר, העברת צינורות או הטמעה של גופי תאורה ליצירת אווירה מיוחדת, מערכות סאונד ועוד. ניתן ליצור הנמכה מתמשכת לאורך החלל או לשחק בין הנמכות משתנות של התקרה במוקדים נבחרים. לצורך כך, משתמשים בקרניזי גבס מיוחדים או במגשי גבס, תלוי באפקט המבוקש.
הצורנית היא שם המשחק –סילינג אנד דיזיין מומחים בעבודות גבס יוכלו ליצור עבורכם תקרות גבס מונמכות בצורות מעוגלות, מרובעות ואפילו בצורות אומנותיות כמו לב.

אם ברצונכם להוסיף עבודות אומנותיות מגבס או בדים מתוחים, חשוב מאוד שתפנו לקבלני גבס או לאנשי מקצוע מומחים שיוכלו לעצב עבורכם אלמנטים איכותיים מגבס וחומרים נלווים בדרך מרשימה ויצירתית בהתאמה אישית!להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: