תערוכת העיצוב הבינלאומית 2013

 

לתערוכת העיצוב הבינלאומית 2013 של מרכז הבנייה הישראלי בעשרים ואחד במאי מוזמנים אדריכלים ומעצבים. בעשרים ושניים ועשרים ושלוש במאי מוזמנים כולם לחגוג ולהתדכן בחידושים של עולם העיצוב.

150 מציגים, השקת טרנדים, מוצרים וטכנולוגיות חדשניות בעיצוב ושיפוץ הבית בחגיגה של אירועים, השקת יינות בוטיק, מוזיקה וכמובן מבצעים.

אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו באולם מס' 2, סיילינג אנד אינטריאור דיזיין.

האם חשוב לך ליצור סביבת מגורים או עבודה יצירתית ומודרנית? האם אתה מחפש שילוב בלתי שגרתי של חומרי עיצוב? אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את התקרה המתאימה למשרדך ולדירתך.

תקרות נמתחות הינן רצועות ויניל PVC מתוצרת גרמניה, אלסטיות ועמידות. מטרתם העיקרית היא הרחבת חלל הפנים של החדר באמצעות פיזור אור. היתרונות הבולטים של תקרות אלו: ידידותיות לסביבה, אחריות ל-10 שנים, יותר מ-180 גוונים ומרקמים, חומר היפואלרגני, זמן התקנה קצר מאוד, עמידות בלחצים גבוהים, תקרה שאינה מאפשרת עיבוי מים ועמידה בפני פטריות ומיקרואורגניזמים, אינה מאפשרת הצטברות אבק, קלה לתחזוקה.

* התקרות המתוחות שלנו תואמות את התקן האירופאי EN14716:2004

* האיכות תואמת את התקן הבינלאומי ISO 9001:2008

* לחומר תקן בטיחות אש בינלאומי M1- אינו מתלקח ומעכב בערה.

לכאורה אפשר שייצור והתקנה של התקרות המתוחות הם פשוטים למדי, מפני שמדובר "אך ורק" בסרט PVC שנמתח בהתאם להיקף התקרה. אולם ייצור התקרות המתוחות הוא תהליך טכנולוגי די מורכב שכולל לא רק שימוש בטכנולוגיות וציוד מיוחדים, אלא גם, במקרים מסוימים, יצירת מיקרו-אקלים ייחודי במפעל. בחימום לטמפרטורה של מעל ל-65 מעלות צלסיוס האלסטיות של החומר עולה, וניתן בקלות לשנות את צורתו ולמתוח אותו כמו שכבת גומי דקה. קירור החומר לטמפרטורת החדר לאחר מכן מחזיר את האלסטיות המקורית של הסרט.

לתקרות מתוחות מבית C&ID למעלה מ- 10 מרקמים: מט, סטן, סטן שעבר עיבוד נגד חיידקים, לכה, לכה מנוקבת, מטאלי, דמוי שיש, דמוי עור, דמוי עץ ודמוי זמש. לכל מרקם מספר מסוים של גוונים,  ובסה"כ– למעלה מ- 160, מה שנותן  ללקוח אפשרויות עיצוב רבות יותר מכל סוגי הגימור האחריםסרט PVC הוא חסין מים לחלוטין, והודות לכך במקרה של הצפה התקרה המתוחה תעמוד בלחץ של 100 ליטר למטר רבוע. לאחר ניקוז תחזור התקרה למתיחתה המקורית.

תקרות נמתחות נותנות לך הזדמנות להגשים חלומות בעיצוב סביבתך בזכות מבחר ענק של צבעים וצורות. מבחר של יותר ממאה שמונים צבעים ומרקמים מאפשר להשלים בקלות את הקו העיצובי של כל חלל.להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: