תקרות אקוסטיות מינראליות

עולם התקרות לא מפסיק להתחדש ולהתכתב עם טרנדים בינלאומיים בתחום שמשלבים בין חומרים תעשייתיים בריאים וייחודיים יותר בעלי עמידות גבוהה וחזות אסתטית להפליא. אחד מהחידושים שמשפיעים על תחום התקרות הן ייצור תקרות אקוסטיות בתהליך שמשלב בין מינראלים חיוניים ורכיבים מיוחדים להשגת מראה יוצא דופן ומעל הכל - אפקט אקסוטי גבוה, אטימות ובידוד גבוהה לרעש. התקרות האקוסטיות המינראליות הן תוצר של תהליך המשלב תערובת של סיבי צמר סלעים או צמר זכוכית דחוס וחרסית בחיזוק של מלאנים לבידוד וחוזק מקסימאלי. את התערובת שהתקבלה בתהליך הערבוב מעבירים לרידוד וכבישה בתנורים ואת הפאנלים המיוחדים מדביקים ומצמידים לתקרה. 

בין האלמנטים הבולטים ניתן למנות את הטקסטורה יוצאת הדופן של הלוחות, שמצד אחד, הם חזקים והטרוגניים ומצד שני בעלי חירורים בילד אין. היתרון הוא שהתערובת המינראלית הינה תערובת המבוססת על רכיבים טבעיים ו"בריאים" ואורגניים יותר, ידידותיים לסביבה, בעלי עמידות גבוהה בפני דליקות.
כמו כן, מעבר לפונקציית ספיגת הקול, הרי שהתקרות המינראליות בעלי עמידות גבוהה בלחות. בנוסף, הלוחות אחידים למופת בגודלם, מתמזגים עם החלל, משתלבים בחזות הכוללת את המקום ותורמים משמעותית לספיגה האקוסטית. מראה האריח מחוספס מעט בשל החירורים והחירוצים העדינים באריח אך הפאנלים הומוגניים להפליא וניתנים לבחירה במגוון גימורים, צבעים וסגנונות לפי הבחירה האדריכלית או העיצובית של הלקוח.
סוג נוסף של תקרה אקוסטית איכותית הוא תקרה אקוסטית עשויה מפח שמשולבת לוחות פח עם חירורים, כשלחירורים יש תפקיד חשוב בנגישות של כבלים ואלמנטים שונים בתקרה שיש להנגיש. כמו כן, ישנה אפשרות לבחור בין תקרות רשת מחוררות ממתכת במגוון דוגמאות חירור - צפוף או עם מרווחים בסוגי התקנה ייעודיים וייחודיים למשטח שנבחר לחיפוי.


מתקינים תקרה? פנו לחברה המקצועית להתקנת תקרות אקוסטיות

חברת  Ceiling and Design מתקינה אריחי תקרות אקוסטיות מינראליות של המותג הבינלאומי המוביל בתחום - ארמסטרונג, כשהאריחים מגיעים במידות קבועות מראש שנחתכו בדייקנות מוקפדת של 60 על 60. האריחים עומדים בתקנים בינלאומיים המחמירים ביותר, בעלי מאפיינים רפלקטיביים ודרכי ההתקנה הקפדניות של החברה יבטיחו את עמידות האריחים ואת השתלבותם האסתטית בחלל הנתון, כשניתן לייצר פריסה רחבה של האריחים ברחבי המשרד או המרחב המבוקש. בבואכם להתקין תקרות אקוסטיות מינראליות, חשוב להפקיד את המלאכה המורכבת בידיהם של אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים.
Ceiling and Design לא מתפשרים על איכות! לחברה מוניטין של שנים רבות בהתקנת תקרות מכל הסוגים וניהול פרויקטים מורכבים, כשהצוות שם דגש רב על הקפדה בלוחות זמנים, עבודה בתנאי שטח מורכבים כמו עמידה בגובה ועבודה עם פיגומים, שימוש בחומרים האיכותיים והטובים ביותר בתעשייה. החברה מתמקצעת בהתקנה של כל סוגי התקרות: תקרות גבס, תקרות אקוסטיות, תקרות מתוחות ועוד.להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: