אודות החברה

חברת סיילינג אנד דיזיין  C&D היא הנציג הישראלי הבלעדי של המותג SAROS DESIGN שכבש את השוק העולמי. כיום התקרות המתוחות של SAROS DESIGN הן הפופולאריות ביותר במדינות אירופה, אסיה (כולל המזרח התיכון) ואמריקה הצפונית.

המומחים שלנו שולטים  מושלם בטכנולוגיות התקנה של כל סוגי התקרות המתוחות, כולל תקרת "שמי הכוכבים" הפופולארית באירופה. העובדים הכשרו באירופה,ביקרו מפעלי יצור של יריעות מתוחות מכל סוגים הקיימים  ורוכשו ידע עיוני ומעשי. בסוף הקורס קיבלו תעודת מורשה להתקנה תקרות נמתחות.

כבר במשך שנים רבות מומחינו עוזרים ליצור אווירת חום ורוגע בביתכם. הניסיון היקר שלנו שרכשנו בהתחלה בחו"ל ואחר כך בארץ, מאפשר לנו למצוא פתרונות מעשיים ומקוריים כאחד. בנוסף לתקרות המתוחות חברת  C&D מציעה אפשרויות שונות של תאורת LED ותאורה חסכונית. ציוד זה מאפשר ליצור סוגים שונים של עיצוב פנים ולהגדיל ויזואלית את מרחב החדר.

התקרות המתוחות המודרניות מאפשרות ליצור שילובים מורכבים הרבה יותר מאשר השילובים המסורבלים מלוחות גבס ומחומרים אחרים.

חברת  Ceiling and Design - C&D מזמינה חברות בניה, מנהלים, צוותי עבודה, מעצבים ואדריכלים לשיתוף פעולה עסקי. תמיד תוכלו להשתמש בפיתוחים שלנו במתקנים המוכנים והנמצאים בשלבי בניה.

האם תרצו לפתוח בכיוון חדש בעסק שלכם? הרחיבו את מגוון המוצרים המוצעים שלכם ותבליטו את עצמכם על רקע המתחרים – הציעו ללקוחותיכם את החידוש, התקרות המתוחות.

חדשנות, בלעדיות ושימושיות – אלה הם עקרונותינו המונחים בבסיס כל הזמנה שאנו מוציאים אל הפועל. הגשמת חלומות הלקוח היא הכלל העיקרי של חברתנו שמנחה אותנו בעבודתנו. אנו איננו נותנים הבטחות חלולות ותמיד דאוגים לאינטרסים של הלקוח.

פלח שוק הוא כיוון מושך ומבטיח לבעלי עסקים מתחילים או אלה המעוניינים להרחיב את פעילותם באחד התחומים המתפתחים בקצב המהיר ביותר – הוא תחום עיצוב הפנים. אנו תמיד נשמח לשיתוף הפעולה עמכם!

בנייה ירוקה

הגנת הסביבה היא אחת העדיפויות של הצרכן המודרני. עניין זה מעסיק באותה מידה הן ארגונים להגנת הסביבה והן מוסדות ממשלתיים. הציבור הרחב מפגין גם הוא אכפתיות רבה. מספר יצרנים גדולים מודעים לאחריותם כלפי הציבור ומקדישים תשומת לב רבה לבעיות אקולוגיות מתוך רצון לספק את צורכי הלקוחות.

המשך

טכנולוגיה

 ייצור המוני של תקרות מתוחות החל במחצית השנייה של המאה ה-20. לכאורה אפשר שייצור והתקנה של תקרות מתוחות הם פשוטים למדי, מפני  שמדובר "אך ורק" בסרט PVC שנמתח בהתאם להיקף התקרה. אולם ייצור התקרות המתוחות הוא תהליך טכנולוגי די מורכב שכולל לא רק שימוש בטכנולוגיות וציוד מיוחדים, אלא גם, במקרים מסוימים, יצירת מיקרו-אקלים ייחודי במפעל.

המשך

איך מזמינים תקרה נמתחת?

הזמנה תקרה חלומית בשתי פגישות

המשך

תערוכת העיצוב הבינלאומית 2013

לתערוכת העיצוב הבינלאומית 2013 של מרכז הבנייה הישראלי בעשרים ואחד במאי מוזמנים אדריכלים ומעצבים. בעשרים ושניים ועשרים ושלוש במאי מוזמנים כולם לחגוג ולהתדכן בחידושים של עולם העיצוב.

150 מציגים, השקת טרנדים, מוצרים וטכנולוגיות חדשניות בעיצוב ושיפוץ הבית בחגיגה של אירועים, השקת יינות בוטיק, מוזיקה וכמובן מבצעים.

אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו באולם מס' 2, סיילינג אנד אינטריאור דיזיין.

המשךלהזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: