תקרות מבודדות רעש/אקוסטית

 תקרות מבודדות רעש/אקוסטיות – טכנולוגיה חדשה ומתוחכמת היוצרת בידוד רעש אולטימטיבי בין החלל שמעל לתקרה לזה שמתחתיה. רוצים שקט מוחלט בין אולם אחד לשני? תקרות נמתחות אלו יהיו מצוינות עבורכם. מגיעות במגוון רב של דגמים.

תקרות נמתחות מבית C&ID - טכנולוגיה פשוטה ליצור חדר אקוסטי על בסיס קו חדש של חומר מחורר, תוך שמירה על מראה פנים מושך של תקרות נמתחות. גל קול/צליל בחדר נספג חלקית דרך תקרה מחוררת, חלק נוסף פוגש התנגדות של אוויר שבתוך החורים והצליל עצמו הופך לאנרגיית חום ועוצמתו נחלשת. התנגדות נוספת לקול היא על ידי האוויר שנמצא בין התקרה המתוחה לבין התקרה המקורית. וריאציות נוספות של גלי הקול נספגות דרך התקרה הנמתחת, וכך מובטח צמצום זמן ההד בחדר.

תקרות אקוסטיות של SAROS DESIGN שאנחנו מייצגים, נבדקו במעבדת UKAS ואושרו על ידי חברת Acoustical Investigation & Research Organization LTD בלונדון .

על פי תעודה L/3220 שהוצאה בתאריך26/01/2012 התקרות נמצאות בסיווג "D" למעמד של קליטת צליל/קול.

הנוחות האקוסטית משפרת האזנה למוזיקה, סרטים ועוד. תקרות אקוסטיות ככלל מורידות את רמת הרעש בחדרים, מה שהופך את החדר לשקט ונעים יותר.

בעיות אקוסטיות רלוונטיות במיוחד עבור מקומות ציבוריים ומתקנים כגון קניונים, מסעדות, מרכזי ספורט, בריכות וכו', שרמת הרעש בהם גבוהה יותר. בנוסף, התקרות הנמתחות מאפשרות פעולה תקינה של כל המערכות, כגון אזעקות אש, גלאי עשן ומתקני תקשורת, ועדיין נראות אסתטיות.

סרט PVC מחורר מאפשר עיצוב שונה, פותח אין ספור אפשרויות חדשות בתחום התאורה.להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: