בנייה ירוקה

הגנת הסביבה היא אחת העדיפויות של הצרכן המודרני. עניין זה מעסיק באותה מידה הן ארגונים להגנת הסביבה והן מוסדות ממשלתיים; הציבור הרחב מפגין גם הוא אכפתיות רבה. מספר יצרנים גדולים מודעים לאחריותם כלפי הציבור ומקדישים תשומת לב רבה לבעיות אקולוגיות מתוך רצון לספק את צורכי הלקוחות.

טכנולוגיות הייצור של תקרות מתוחות מבית C&D סילינג אנד דיזיין מושתתות על עקרונות הגנת הסביבה. בכל שלבי הייצור – החל בבחירת חומרי גלם וכלה בגימור של התקרה המתוחה – מובא בחשבון הצורך לשמר את המאזן האקולוגי. לתקרות מבית C&D כל האישורים התברואתיים ואישורי הכבאות העונים על הדרישות המחמירות ביותר של חוקי האיחוד האירופאי וישראלי.

השלב הראשון ביצירת מוצר כלשהו הוא בחירת חומר גלם וטכנולוגיית עיבוד. לייצור תקרות מתוחות חברת C&D עושה שימוש בסרטי PVC (פוליוויניל כלוריד). PVC הוא חומר מלאכותי ידוע היטב שזכה ליישום מגוון בתחומי חיינו הרבים. לאחר ניסויים רבים הוא הוכיח את עצמו כחומר נקי ובטיחותי מבחינה אקולוגית.

1. יעילות של מערכות המים

בהתקנת תקרות מתוחות של חברת C&D לא נעשה שימוש במים מתוקים, מה שנדרש בעבודה עם לוחות גבס, טיח וסיד. שימוש נבון במשאבי המים הוא דרישה חשובה של פרויקטים מודרניים לגימור.

2. האנרגיה והסביבה

התקנת תקרות מתוחות של חברת C&D מצריכה שימוש מינימאלי באנרגיה חשמלית. תקרות מתוחות ללא תאורת עזר מעניקות לבית נוחות אסטטית ומבטיחות הרחבה חזותית של השטח הודות למרקם התקרה שמפזרת את אור השמש ואת האור החשמלי.

 

3. חומרי בניין ומשאבים

התקנת תקרות מתוחות אינה גורמת להצטברות של אבק ולכלוך בבית. התקרות אינן פולטות חומרים רעילים ואלרגנים ואינן מפיצות ריחות. תכונה זו חשובה במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות, שמספרם גדל מדי שנה. טכנולוגיות ההתקנה של תקרות נמתחות ממזערות פסולת בניין וחומרי אריזה. בעת הצורך ניתן לפרק את התקרה ולהשתמש בה שנית באותו מקום או במקום אחר. ניתן למחזר את מערכת התקרות המתוחות של C&D על כל מרכיביה מבלי להסב נזק סביבתי. העמידות של התקרה לתקופה ארוכה מבטלת את הצורך בתיקונים תכופים ולא יעילים. העיקר הוא שכל התקרות מיוצרות מחומר גלם נקי מבחינה אקולוגית, וליצרן יש את כל האישורים הכרחיים.

 

4. שמירה על האקולוגיה בבניין

קטגוריה זו מתבססת על תקן ASHRAE62.1-2004, "האוורור ונורמות איכות האוויר בשטחי מגורים".   טכנולוגיות של חברת Saros Design  מבטיחות את הבטיחות ואת היעילות של תהליכי הקמת מרחב חיים, מסתירות חיווט חשמלי בלתי אסטטי, קווי תקשורת, סדקים וכתמים וכן מנמיכות את רמת הרעש הנפלט משטחים סמוכים.

5. חדשנות במהלך התכנון

במהלך ייצור עתיר ידע של התקרות המתוחות נעשה שימוש בחומרים מתקדמים שהפקתם אינה מסבה נזק סביבתי.להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: