מוצרים

בכל סוגי התקרות הנמתחות שלנו תוכלו לבחור בעצמכם את העיצוב, כולל מסרים מילוליים, פרסומיים, נופים יפים, ואפילו תמונות שלכם. בנוסף אנו מציעים לכם אחריות מדהימה של 10 שנים מיום הקניה! כל מה שנותר לכם זה לבוא ולהתרשם במו עיניכם, ולהבין את מה שאינספור לקוחות הבינו כבר קודם –תקרות נמתחות מבית סילינג אנד דיזיין הן שיא העיצוב, שיא היופי, ושיא האיכות בתחום המתפתח של תקרות מעוצבות לכל חלל.

אז כמו שהבנתם, תקרות נמתחות מגיעות בעשרות תצורות שונות ומבחר צבעים ענק, כל מה שנותר לכם, זה רק לבחור את האחת שמתאימה בדיוק לצרכיכם.

 

תקרות מט

תקרות "מט"תקרות נמתחות מסוג זה מועדפות על לקוחות רבים שאינם מתחברים למראה המבריק. באופן דומה להדפסת תמונות, גם במקרה של תקרות מט צפוי לכם מראה חד, ברור וללא יצירת השתקפות. אידיאלי להסתרת פגמי בנייה וסיוע במיזוג החלל.

המשך

תקרות מבריקות

תקרות מבריקותזהו אחד מסוגי התקרות המבוקשים ביותר, המעניק מראה ייחודי לחלל החדר. מראה התקרה נשמר לאורך זמן. הצבע, הברק ומתיחות התקרה מתאימים לתנאי מזג האוויר הישראלי. מומלץ בחום!

המשך

משי/תקרות סאטן

תקרות מתוחות מסטן הן אחד החומרים הבסיסיים שאנו עובדים איתו לאורך שנים. תקרה מסטן מדמה תקרה ישרה, לבנה או צבעונית. אתם יכולים לבחור בין 180 צבעים שמאפשרים למעצב התאמה מושלמת לכל פרויקט מיוחד

המשך

Art-print

מהו הדפס ART? זוהי דוגמה לשילוב הרמוני של ציורי תקרה מסורתיים וטכנולוגיות חדישות.

פתרונות לא קונבנציונאליים ,קונספטים ייחודיים ועיצובים אישיים מרהיבים, המותאמים לכם באופן אישי.

המשך

תקרות מבודדות רעש/אקוסטית

תקרות מבודדות רעש/אקוסטיות טכנולוגיה חדשה ומתוחכמת היוצרת בידוד רעש אולטימטיבי בין החלל שמעל לתקרה לזה שמתחתיה. רוצים שקט מוחלט בין אולם אחד לשני? תקרות נמתחות אלו יהיו מצוינות עבורכם. מגיעות במגוון רב של דגמים.

המשך

תקרת שמי כוכבים

מתי בפעם האחרונה עמדתם בחדר או אולם וראיתם אלפי כוכבים מנצנצים? זהו דגם מרהיב של תקרות נמתחות, בעל עיצוב מיוחד ויוקרתי ביותר.

המשך

פנלים פריקים

תקרות אקוסטיות מינרליות  עם פנלים של תקרה מתוחה

חברה סילינג אנד דיזיין מציגה לכם את לוחות הנמתחות החדשות - פנל קל ( לוח קל ) לשימוש במערכות צמודות תקרה כמו "ארמסטרונג",אקוסטיות, מינרליות וכדומה, עם גודל רשת של 600 מ"מ עם פרופיל T24 מ"מ.

המשך

ריצוף לבה

חדש בארץ - חיפוי רצפה מיוחד

ריצוף לבה הוא פיתוח חדיש המאחד בו סגנון מרהיב, בטיחות וטכנולוגיות חדשניות.

המשך

ביצוע עבודות גבס אומנותיות

יצירתיות היא המוטו המוביל של עבודות גבס אומנותיות. היתרון של חומר כמו גבס הוא ביכולת המיוחדת של מרקם החומר להתגבש בדרך בה ניתן להשיג אלמנטים ייחודיים ופתרונות ייעודיים לכל חלל.
 

 

המשך

תקרות אקוסטיות מינראליות

עולם התקרות לא מפסיק להתחדש ולהתכתב עם טרנדים בינלאומיים בתחום שמשלבים בין חומרים תעשייתיים בריאים וייחודיים יותר בעלי עמידות גבוהה וחזות אסתטית להפליא. אחד מהחידושים שמשפיעים על תחום התקרות הן ייצור תקרות אקוסטיות בתהליך שמשלב בין מינראלים חיוניים ורכיבים מיוחדים להשגת מראה יוצא דופן ומעל הכל - אפקט אקסוטי גבוה, אטימות ובידוד גבוהה לרעש. 

המשךלהזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: