גלריה

תמונות של סלון

תקרות מתוחות בסלון יכולות להיות בגוון מט, מבריקות ורבות-נדבכים – כאוות נפשכם. אנו נגלם את הפנטזיות הנועזות ביותר שלכם ונעזור להרחיב את חלל הסלון הרחבה חזותית, להדגיש את המקומות הרצויים ובדרך זו לגרום למהפך אמתי בעיצוב החדר. 

המשך

חדרי שינה

אולם בחדר שינה מוקדש לו תפקיד מיוחד – הרי הכול כאן מכוון למטרת-על אחת – נוחות. אנו נעזור לכם ליצור כאן את "אי הרוגע" הייחודי ללא קשר לגודל החדר ולצבעי העיצוב. תירדמו, תחלמו תוך כדי השתקפות בשכבת התקרה הישרה ללא רבב, ותקיצו עם כוחות מחודשים.

המשך

מטבחים

התקנת תקרות מתוחות במטבח היא פופולרית יותר מאשר בכל חלק דירה אחר, וזאת בצדק: תקרה מתוחה במטבח איננה רק חלק מעיצוב הפנים, אלא גם כיסוי רב-תכליתי.

המשך

Art-print

מהו הדפס ART? זוהי דוגמה לשילוב הרמוני של ציורי תקרה מסורתיים וטכנולוגיות חדישות.

המשך

שטח מסחרי

שימוש רחב נעשה בתקרות המתוחות עת עיצוב פנים של חנויות, מרכזי מסחר ובידור, פאבים, מסעדות ומשרדים, מפני שתקרות אלה מספקות פתרון נוח, יפה ולא יקר. 

המשך

חדרי אמבטיה‎

תקרות מתוחות בוחרים ביסודיות יתרה. עליהן להיות לא רק אקולוגיות, אלא גם לא לספוג לחות, להיות עמידות בפני תנודות של טמפרטורות ובפני מגע עם חומרים כימיים.

המשך

חדרי ילדים

 תקרה מתוחה בחדר ילדים היא פתרון אידאלי הן מבחינה אסתטית והן מבחינה שימושית. היא בטיחותית, ויש לה יתרונות רבים המאפשרים ליצור עיצוב פנים לילדים בכל הגילים. היו יצירתיים, ואנו נתמוך ביצירתיות שלכם ונוציא לפועל את כל תכניותיכם.

המשך

שמי כוכבים

 

לשם קבלת האפקט "שמי כוכבים" עת התקנת תקרות מתוחות משתמשים בטכנולוגיית התאורה באמצעות סיבים אופטיים. 

 

 

המשך

ריצוף לבה

 

ריצוף לבה הוא פיתוח חדיש המאחד בו סגנון מרהיב, בטיחות וטכנולוגיות חדשניות. בין לוחות הזכוכית נמצא נוזל (ג'ל) לא רעיל, בדרך כלל – בעל שני צבעים. הטיח פותח בעזרת טכנולוגיה ייחודית של עמידות בפני התבלותובפני פגיעות מכניות, הוא מתנקה היטב ללא צורך בחומרי ניקוי. בנוסף לכך פני הטיח אינם מחליקים. 

המשך

קטלוג צבעים ומרקמים 2013

מרקמים וצבעים של תקרות מתוחות מבית סילינג אנד אינטריור דיזיין

המשךלהזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: