גופי תאורה Swarovski

 גופי תאורה תקרתיים מובנים אלה נהנים מפופולריות רבה, מפני שהשימוש בהם מאפשר לערוך מחדש את עיצוב הפנים בבית או במשרד. עיצוב פנים של מועדון לילה, מסעדה, חנות או סלון ילקה בחסר ללא גופי תאורה מובנים. שילוב צבעים של גופי תאורה מובנים בתקרות רבות-נדבכים יעזרו לחלק את השטח לאזורים חלוקה חזותית, ולעדן את עיצוב הפנים. בחדר ילדים הרבה תלוי בגופי תאורה מובנים. תוכלו, למשל, ליצור כאן אווירה "אגדית" ובכך להעניק לילדיכם הן פנאי מרתק והן שינה רגועה.

 גופי תאורה Swarovskiהם מהקישוטים הייחודיים הניתנים להתקנה על תקרות מתוחות. חיתוך ושיוף מקוריים מאפשרים ליצור גבישים שלא יאבדו מהזוהר ומההבהוב המרהיבים במשך מאות שנים. ציפוי מיוחד על הגבישים לא ייתן לאבק לשקוע עליהם. מומחי פנג-שווי טוענים כי גבישי Swarovskiמסייעים לשמר את אנרגיית צ'י ומביאים הצלחה לבית.

מערכות תאורה מלדים של Swarovskiיוצרות אווירה עיצובית מיוחדת ואפקט של משחק אור בלתי רגיל. גופי תאורה של Swarovskiגורמים לא רק לתקרות המתוחות, אלא גם לקירות באותו חדר, להבהב ולנצנץ.

זוהר הגבישים המלוטשים באופן מושלם על גופי התאורה CrystalStarLEDDeluxeSwarovskiמקנים לחדר אווירה של יוקרה ואף של מותרות, ועם זאת הם מאריכים ימים וצריכת החשמל שלהם נמוכה.להזמנות ובירורים


 מחשבון עלות

אורך: m2
רוחב: m2
מספר פינות:
 
סוג חומר:
סוג תאורה:

תעודות איכות אירופאיות: